50 Cent Od Płotki do Grubej Ryby

15 lutego 2017

50 Cent Od Płotki do Grubej RybyKsiążka „50 Cent Od Płotki do Grubej Ryby – Pewnego razu w Południowym Queens” jest autentyczną biografią Curtisa Jacksona, znanego szerzej jako 50 Cent. Opowiada w niej o swoich początkach i dzieciństwie oraz drodze jaką musiał przebyć do czasu rozpoczęcia kariery muzycznej. Jest w niej masa pozytywnych jak i negatywnych chwil, które Fifty oraz jego otoczenie przechodziło w czasie dorastania w Nowym Jorku w dzielnicy Queens.

Są opowieści o tym, kiedy Fifty boksował i wyjechał na Igrzyska Olimpijskie Młodzików w Boksie czy kiedy trafił do obozu wychowawczego gdzie nikogo nie znał i był z dala od domu. Są także takie kiedy w wieku 18 lat mógł kupić sobie wiśniowego Mercedesa S500, gdzie parę lat wstecz nie miał nawet na nowe buty czy jedzenie i mieszkał w wielodzietnej rodzinie u dziadków. Czytelnik ma szansę dzięki niej się wiele nauczyć i nie popełniać błędów, które Curtis popełnił w przeszłości, kiedy nie był jeszcze znany, nie miał żadnych kolegów, a nawet pewnego dnia został postrzelony 9-krotnie – wtedy to cały świat był skierowany przeciw niemu.

Książka może być inspiracją i „kopem” dla wielu, którzy czują się zagubieni w życiu, bądź nie doceniają tego co mają. To, co przeszedł bohater książki dla wielu osób może być ciężkie do wyobrażenia, a przede wszystkim nie jest literacką fikcją. Koniec końców, 50 Cent jest dzisiaj jednym z najbogatszych artystów świata, posiada własną firmę elektroniczną SMS Audio, a zasługą wszystkiego jest jego ciężka praca i trwałość w pasji oraz tym, co robił. Przede wszystkim muzyce i przetrwaniu wszystkich rzucanych pod nogi kłód. Jego premierowy album Get Rich or Die Tryin w 2003 roku pobił rekordy sprzedaży i w pierwszym tygodniu sprzedał się w ilości prawie jednego miliona kopii.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *