C# i .NET

17 listopada 2016

c-net-perry

Żeby przekonać się jakie możliwości proponuje nam platforma .NET wraz z językiem C# należy sięgnąć po książkę napisaną przez specjalistę, zajmującego się najróżniejszymi perspektywami programowania-Stephena C. Perry’ego. Tak naprawdę prawdziwą rewolucję na rynku narzędzi programistycznych spowodowały właśnie opisana w podręczniku Platforma .NET i język C#.

Ten typ wydania z wersją 2.0 dostarcza nam kilka jakże interesujących rozwiązań. Wprowadzone zostały nowe typy danych, komponenty i klasy, aby usprawnić jeszcze bardziej programowanie. Język C# daje możliwość usprawnienia i przyspieszenia procesu, jakim jest tworzenie aplikacji. Natomiast platforma .NET ma na celu zorganizowanie bezpiecznej i łatwej do rozbudowy aplikacji.

Książka “C# i .NET” przedstawia zarówno opcje platformy.NET, jak i języka C# napisanego specjalnie, aby usprawnić tworzenie programów. Zawarte są w niej takie zagadnienia jak: pisanie aplikacji Window Forms, efektywne techniki stosowania klas graficznych z biblioteki GDI+, metody korzystania z plików XML, przetwarzanie wielowątkowe oraz techniki tworzenia wydajnych aplikacji internetowych w technologii ASP.NET.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *