Radykalna Redukcja Stresu – Dariusz Juzyszyn

20 grudnia 2016

Radykalna Redukcja Stresu Dariusz Juzyszyn Książka „Radykalna Redukcja Stresu” proponuje przełomową zmianę w podejściu do redukcji stresu i negatywnych emocji. Trafnie określa ich rzeczywistą przyczynę, pokazuje i dokładnie wyjaśnia mechanizmy stresowe i wynikające z nich ogromne możliwości i szanse. Przedstawia konstruktywne, proste i skutecznie działające sposoby redukcji stresu. Książka uświadamia czytelnikom, jak świadomie kreować własną rzeczywistość emocjonalną. Pokazuje proste sposoby walki ze stresem i proponuje skuteczne narzędzia umożliwiające precyzyjną redukcję stresu oraz świadomą kreację  własnych emocji i nastrojów.

Radykalna Redukcja Stresu to nowatorska, autorska metoda całkowitej eliminacji stresu, prosta, logiczna i skuteczna. Eliminuje mechanizmy stresowe bez potrzeby zmiany trybu życia.

Tytuł: Radykalna Redukcja Stresu – Dariusz Juzyszyn
Autor: Dariusz Juzyszyn
Stron: 452
Format: 165 x 235
ISBN: 978-83-7856-521-5
Oprawa: twarda

Jeden komentarz

  • Hania 2 stycznia 2017jako22:00

    Polecam książkę pt. „Radykalna Redukcja Stresu” każdemu. Przyjęło się uważać, że stres jest naturalną konsekwencją życia pod presją czasu, w nieustannym napięciu, przy nadmiarze obowiązków. A to nieprawda. Nie musi tak być. Autor – Dariusz Juzyszyn – pokazuje jak bez zmiany trybu życia w pełni zapanować nad swoimi emocjami i poprzez właściwe ocenianie rzeczywistości całkowicie wyeliminować stres ze swojego życia. Codzienny stres niesamowicie obniża jakość naszego życia, zniekształca obraz naszej rzeczywistości, psuje relacje i zdrowie. Radykalna Redukcja Stresu proponuje rewolucję! Całkowity przełom w podejściu do stresu. Przedstawia konstruktywne, proste i skuteczne sposoby umożliwiające całkowitą redukcję stresu i świadomą kreację emocji i nastrojów. To co przeżywamy zależy od nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *